OFERTA NR
52221
OFERTA DODANA: 2017-09-18
PRACODAWCA: Adecco Poland Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Nadarzyn, Pruszków, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki / mazowieckie
Technik Warsztatowy Wózków Widłowych

Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

• Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz sprzętu
• Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
• Analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
• Samodzielna praca w SAP w zakresie transakcji warsztatowych
• Asysta przy badaniu UDT
• Sporadyczne wyjazdy do Klientów

Wymagania:

• Min. 1 rok doświadczenia w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
• Min. Wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie: elektrotechniczne
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomości budowy i zasad działania silników elektrycznych, prądu stałego i zmiennego
• Zamiłowanie do mechaniki i elektryki, kreatywność i operatywność oraz odpowiedzialność i samodzielność
• Mile widziana znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych (nie jest to warunek konieczny)
• Mile widziane uprawnienia SEP, UDT, GAZ (nie jest to warunek konieczny)
• Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)

Wybranym osobom oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
• Pakiet benefitów: karta medyczna i sportowa oraz inne zniżki

Numer referencyjny: TWWW/03/2017/GRM
Polska