OFERTA NR
53194
OFERTA DODANA: 2017-09-13
PRACODAWCA: MPK Poznań Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Elektromonter urządzeń i aparatury trakcyjnej w Wydziale Utrzymania Taboru Tramwajowego

OPIS STANOWISKA:

(Poznań-Franowo)

WYMAGANIA:

Główne obowiązki na stanowisku:

Utrzymanie taboru tramwajowego w pełnej gotowości technicznej poprzez dokonywanie napraw i przeglądów OC i OT wagonów tramwajowych, napraw zespołów i części, wykonywanie czynności obsługowo-naprawczych taboru tramwajowego.

Od Kandydatów oczekuje się:

  • wykształcenia min zawodowego technicznego o specjalności elektrycznej

  • praktycznej znajomości rozwiązywania problemów i naprawy zespołów taboru szynowego, popartej doświadczeniem zawodowym

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych

  • posiadania uprawnień elektrycznych w zakresie eksploatacji - SEP do 1 kV

  • posiadania uprawnień do kierowania tramwajem, bądź gotowości do podniesienia kwalifikacji w tym zakresie

  • braku przeciwwskazań do pracy pow. 3 m

  • znajomości obsługi komputera w stopniu zapewniającym prawidłowe wykonywanie zadań

  • zdolności manualnych

  • umiejętności współpracy z ludźmi, komunikatywności, umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

Informacje dodatkowe:

  • praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy, umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach

  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników

  • preferencyjne warunki korzystania z usług własnych