OFERTA NR
53232
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: Enspirion Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Stażysta

OPIS STANOWISKA:

Komórka organizacyjna: Departament Sprzedaży i Realizacji Usług

WYMAGANIA:

Zadania:

  • bieżące wsparcie pracowników Wydziału w zakresie:

    • realizacji Usług DSR;

    • zadań związanych z realizacją procesów usług EBI, szczególnie w obszarze IoT oraz Smart Meteringu;

    • utrzymania kontaktów z dostawcami, obsługą gwarancyjną i rozwoju urządzeń dla usług realizowanych przez  Enspirion Sp.z o.o.;

  • współpraca w modelowaniu procesów realizujących zadania Enspirion Sp.z o.o.

Oczekiwania wobec Kandydatów / Kandydatek:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; preferowane kierunki techniczne tj. energetyka, elektrotechnika, elektronika i informatyka;

  • znajomość regulacji: Prawo Energetyczne, IRESP, Ustawy o efektywności energetycznej;

  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;

  • uprawnienia SEP gr.I, kategoria E;

  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office na poziomie zaawansowanym;

  • dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie;

  • umiejętności związane z pracą w zespole i organizacją pracy własnej.

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie  na umowę  o staż na okres minimum 2 miesięcy z możliwością przedłużenia.