OFERTA NR
53282
OFERTA DODANA: 2017-09-19
PRACODAWCA: TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Zielonka k. Warszawy / mazowieckie
Monter płyt PCB (k/m)

WYMAGANIA:
Zakres obowiązków:

  • Montaż płyt PCB zgodnie z dokumentacją, zasadami jakości i otrzymanymi wytycznymi

  • Prowadzenie prac pomocniczych przy prototypach w zakresie płyt PCB

Wymagania:

  • Doświadczenie przy montażu płyt PCB

  • Znajomość elementów elektronicznych

  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od pon-pt w systemie 1 bądź 2 – zmianowym

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową  oraz ubezpieczenie na życie

  • Na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku.