OFERTA NR
53302
OFERTA DODANA: 2017-09-19
PRACODAWCA: TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Zielonka k. Warszawy / mazowieckie
Technik energoelektronik (k/m)

WYMAGANIA:
Zakres obowiązków:

  • uruchomienie wstępne produkowanych urządzeń (zasilacze, szafy, płyty elektroniczne)

  • uruchamianie, deklowanie, wygrzewanie i testowanie/kontrola (FQC) urządzeń

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki/elektroniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wykształcenie kierunkowe –elektroniczne/ energoelektroniczne

  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę od pon-pt w systemie 1 bądź 2 – zmianowym

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową  oraz ubezpieczenie na życie

  • na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku.