OFERTA NR
53304
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Czechowice-Dziedzice / śląskie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki i elektroniki,

  • wykonywanie remontów, przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń,

  • instalacja nowych maszyn,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

  • wiedza z zakresu elektroniki.

OFERUJEMY:

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.