OFERTA NR
53308
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Sosnowiec / śląskie
Elektronik w Dziale Reklamacji

OPIS STANOWISKA:

  • analiza reklamacji od klientów,

  • bezpośrednią współpracę z obsługą klienta w celu ustalania standardów i celów jakości,

  • raportowanie statusu działań w ramach podległego obszaru oraz potrzeb związanych z jego doskonaleniem,

  • wspomaganie monitorowania i raportowanie wskaźników.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektronika lub pokrewne,

  • minimum podstawowa znajomość technologii produkcji SMD, THT,

  • prawo jazdy kat. B,

  • cheć rozwoju i zdobywania dośwaidczenia,

  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie produkującej moduły elektroniczne dla AGD i Automotive o zasięgu międzynarodowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.