OFERTA NR
53316
OFERTA DODANA: 2017-09-22
PRACODAWCA: Mexem Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Pruszków / mazowieckie
Spedytor krajowy

Zakres obowiązków:

  • organizacja drogowych przewozów towarów na obszarze Polski,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów,
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków,
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie spedycji,
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • pakiety sportowe.

Polska