OFERTA NR
53389
OFERTA DODANA: 2017-09-18
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Sosnowiec / śląskie
Młodszy Tester Oprogramowania / Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • analizowanie wymogów systemu i oprogramowania (lub dokumentu specyfikacji klienta) w celu oceny ich jasności i ważności (ewentualnie przekazania stosownych uwag/komentarzy),

  • określenie szczegółowych przypadków testowania,

  • konfiguracja środowiska testowego (oprzyrządowanie, wykonanie prostych układów na modelach eksperymentalnych, lutowanie komponentów),

  • korzystanie z urządzeń laboratoryjnych i ich konfiguracja (oscyloskop, multimetr, zasilanie programowalne),

  • tworzenie raportów z testów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie, techniczne: elektronika lub kierunki pokrewne,

  • znajomość magistrali komunikacyjnych stosowanych w motoryzacji: CAN, LIN, FlexRay będzie dodatkowym atutem,

  • rozumienie schematów elektrycznych;

  • wiedza na temat protokołów diagnostyki motoryzacyjnej (UDS, KW2000, itp.) będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka programowania C będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • pracę pełną wyzwań,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów.