OFERTA NR
53396
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: EKALTECH Biuro Inżynierii Systemowej
MIEJSCE PRACY: Wrocław / dolnośląskie
Inżynier Automatyk

OPIS STANOWISKA:

Firma Ekaltech poszukuje kandydata na stanowisko INŻYNIER AUTOMATYK.

  1. Doradztwo techniczne, konsultacje w obrębie firmy oraz dla klientów.

  2. Programowanie sterowników PLC, systemów DCS.

  3. Programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA).

  4. Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie przemysłowych systemów automatyki.

  5. Rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki.wych obowiązków:

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie wyższe, techniczne - Wydział Elektroniki

  2. Praktyczna znajomość przemysłowych układów automatyki w szczególności systemów sterowania, paneli operatorskich oraz sieci przemysłowych.

  3. Doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC, paneli operatorskich.

  4. Dobra, praktyczna znajomość jednego z systemów sterowania.

  5. Gotowość do podróży służbowych w obszarze całej Polski.

  6. Prawo jazdy kat. B.

  7. Znajomość języka angielskiego.

  8. Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie. Rozbudowany system premiowy (bonus kwartalny oraz roczny).

  2. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  3. Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy.

  4. Opiekę medyczną dla Pracownika i jego rodziny.

  5. Narzędzia pracy łącznie z samochodem służbowym.