OFERTA NR
53397
OFERTA DODANA: 2017-09-19
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Szczecin / zachodniopomorskie
Automatyk / Programista BMS

WYMAGANIA:
Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór prac wykonawczych systemów AKPiA i BMS,
  • przygotowywanie wizualizacji,
  • serwis i konserwacja systemów BMS,
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego o profilu elektronicznym/elektrycznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania sterowników automatyki oraz stacji BMS,
  • dyspozycyjności do pracy w delegacji w ramach kontraktów realizowanych w różnych miastach Polski.
  • znajomości schematów elektrycznych,
Dodatkowymi atutami będą:
  • praktyczna znajomości systemów BMS firmy Delta Controls lub Schneider - Andover Continuum,
  • znajomość programu Auto-Cad,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,