OFERTA NR
53400
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: Sigmar Recruitment Poland
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Inżynier Wsparcia Serwisu

WYMAGANIA:
Obowiązki:

  • Udzielenie informacji i konsultacje z klientami

  • Przyjmowanie zleceń naprawy

  • Wstępna ocena usterki

  • Prowadzenie postępowania mającego na celu uzyskanie dokumentów celnych i licencji importowo/eksportowych

  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia naprawy

  • Prowadzenie ewidencji towarów

  • Odsyłanie naprawionych urządzeń do klienta

  • Wystawianie dokumentów naprawy

  • Nadzór nad fakturami serwisowymi

  • Szybkie reagowanie na skargi i reklamacje klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek wykształcenia- elektronika lub zainteresowania w obszarze elektroniki)

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Klient oferuje:

  • Ciągły rozwój zawodowy- pogłębianie wiedzy technicznej

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę i atrakcyjne świadczenia pozapłacowe

  • Dla osób bez doświadczenia klient oferuje szkolenia wdrażające