OFERTA NR
53401
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: TP TELTECH Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Kierownik Projektu

OPIS STANOWISKA:

Opis zadań na stanowisku:

  • bieżąca kontrola wykonawców z poszczególnych etapów realizacji inwestycji

  • monitorowanie realizacji budżetu projektu z uwzględnieniem niezbędnych korekt i modyfikacji w trakcie trwania projektu

  • merytoryczne nadzorowanie realizacji usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych, w tym wkład techniczno-ekspercki na etapie wyboru dostawcy

  • identyfikowanie działań, ustalenie kolejności działań, szacowanie czasu trwania poszczególnych zadań, opracowanie harmonogramu projektu, kontrolowanie zarządzania czasem w projekcie

  • identyfikowanie ryzyk i zarządzanie nimi

  • współpracę z inwestorem, uzgodnienia, propozycje zmian i rozwiązań technicznych.

  • zarządzanie projektami za pomocą systemów informatycznych inwestora

  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji odbiorowej

WYMAGANIA:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie specjalności teletechnicznej, elektrycznej lub budowlanej

  • mam doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, współpracy z projektantami i wykonawcami

  • posiadam prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

  • biegle obsługuje komputer w zakresie pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel

  • mam umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,

  • cechuje mnie komunikatywność oraz samodzielność w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność kosztorysowania

  • podstawowa znajomość programów CAD

  • znajomość przepisów prawa budowlanego

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - preferencyjne pakiety na korzystnych warunkach

  • Możliwość korzystania z usług Orange na preferencyjnych warunkach

  • Telefon i samochód służbowy

  • System premiowania oparty na wynikach pracy

  • Szkolenia zapewniające rozwój