OFERTA NR
53412
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Poznań / wielkopolskie
Doradca Techniczno-Handlowy

OPIS STANOWISKA:
  • Budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Systematyczne kontakty z instalatorami w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i komponentów chłodniczych oferowanych przez firmę.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Analiza rynku w powierzonym obszarze terytorialnym.
  • Kontrola procesu realizacji zamówień.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa, energetyki lub pokrewne.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

OFERUJEMY:
  • Narzędzia pracy wliczając samochód.