OFERTA NR
53413
OFERTA DODANA: 2017-09-18
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Opole / opolskie
Inżynier Projektant Elektryki

OPIS STANOWISKA:

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami w zakresie planowania i projektowania układów elektrycznych zespołów i podzespołów,

  • zapewnienie odpowiednich schematów elektrycznych,

  • opracowanie wymagań testowych dla systemów elektrycznych,

  • prowadzenie działań DFMEA,

  • analiza problemów w terenie oraz na produkcji w celu określenia przyczyny i przedstawienia zaleceń dotyczących rozwiązań,

  • współpraca z dostawcami i klientami,

  • współpraca w zakresie opracowywania harmonogramów projektów i planowania zasobów,

  • wsparcie działu zakupów w pozyskiwanie elementów elektrycznych (dostarczanie specyfikacji, ocena możliwości technicznych dostawcy, testowanie itd.).

WYMAGANIA:

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowane w rozwoju produktów,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w analizie i projektowaniu obwodów analogowych i cyfrowych oraz projektowaniu elektrycznych kontroli pojazdów lub maszyn,

  • znajomość urządzeń testowych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość MS Office,

  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • wynagrodzenie premiowe,

  • współpraca z siedzibą główną w USA.