OFERTA NR
53414
OFERTA DODANA: 2017-09-12
PRACODAWCA: JTI Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Stary Gostków / łódzkie
Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

OPIS STANOWISKA:

Miejsce pracy: Gostków Stary (łódzkie region)

WYMAGANIA:
Obszary odpowiedzialności

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych

  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Kwalifikacje i doświadczenie

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość mechanizmów automtyki procesowej - układów regulacji automatycznej, układów napędowych, pomiarowych, pętli prądowych

  • Znajomość analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemach SCADA - preferowany Siemens S7 300/400 i WinCC

  • Znajomość sieci przemysłowych - Profibus DP i Ethernet

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP

  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut

  • Mile widziani absolwenci szkół o profilach związanych z automatyką chcący zdobyć doświadczenie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport,

  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola)