OFERTA NR
53428
OFERTA DODANA: 2017-09-13
PRACODAWCA: Bank Danych o Inżynierach
MIEJSCE PRACY: Częstochowa / śląskie
Inżynier Mechanik Serwisu

OPIS STANOWISKA:

  • planowanie, wykonanie i nadzór nad remontami planowymi oraz zapobiegawczymi

  • usuwanie usterek

  • testowanie sprzętu

  • modyfikacje, instalacje oraz rozruch urządzeń mechanicznych w obiektach operacyjnych

  • współprace oraz nadzór nad dostawcami, wykonawcami oraz służbami technicznymi

  • pisanie raportów technicznych w celu wskazania obszarów wymagających poprawy

  • dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu w przypadku nagłych usterek

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanicznym lub długoletnie doświadczenie na odpowiednim stanowisku

  • doświadczenie na stanowisku takim jak Inżynier Mechanik Serwisu w przemyśle petrochemicznym lub podobnym

  • doświadczenie w zakresie planowania, tworzenie raportów technicznych, współpracy z pracownikami zewnętrznymi łącznie z klientami, producentami oraz dostawcami

  • umiejętność pracy w zespole, determinacja oraz zdolności organizacyjne

  • dobre zdolności komunikacyjne oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy, paszport oraz gotowość do podróży służbowych w Polsce jak i za granicą

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego