OFERTA NR
53434
OFERTA DODANA: 2017-09-13
PRACODAWCA: Grafton Recruitment
MIEJSCE PRACY: Kraków / małopolskie
Absolwent elektroniki - projektant płytek PCB

OPIS STANOWISKA:
Dla naszego Klienta, rozwojowego centrum R&D, poszukujemy absolwentów kierunków inżynieryjnych na stanowisko projektanta płytek PCB.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i rozwój układów elektronicznych
  • przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe elektroniczne (lub pokrewne)
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych
  • podstawowa znajomość języka C
  • gotowość do podjęcia pracy w woj. śląskim (Częstochowa)

OFERUJEMY:
  • praca w międzynarodowym środowisku specjalistów z branży automotive
  • szkolenia techniczne wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Częstochowy

Agencja zatrudnienia numer 812.