OFERTA NR
54875
OFERTA DODANA: 2017-12-06
PRACODAWCA: Drabpol sp. jawna
MIEJSCE PRACY: Mykanów (woj. śląskie) / łódzkie
Inżynier Automatyk / Elektronik

OPIS STANOWISKA:

(przy DK1, 15 km do Częstochowy,30 km do Radomska)

Główne zadania:

  • instalacja oprogramowania i sterowania

  • wsparcie techniczne Klientów

  • przygotowanie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
Twoje mocne strony:

  • wykształcenie techniczne, programowanie

  • płynna znajomość języka angielskiego (dotyczy Inżynierów)

  • myślenie analityczne

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:
Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie o rodzinnej atmosferze,

  • ciekawe i ambitne projekty

  • szkolenia praktyczne i teoretyczne podnoszące kwalifikacje