OFERTA NR
55003
OFERTA DODANA: 2017-12-06
PRACODAWCA: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
MIEJSCE PRACY: Katowice / śląskie
Specjalista ds. odzyskiwania danych

OPIS STANOWISKA:

  • odzyskiwanie danych klienta z fizycznie uszkodzonych nośników,

  • zdiagnozowanie błędów,

  • organizujesz zamówienia niezbędnych części umożliwiających skuteczny odzysk danych,

  • pracujesz w międzynarodowym zespole,

  • używasz j. angielskiego w codziennej komunikacji z kolegami z Europy i USA .

WYMAGANIA:

  • znajomość i doświadczenie z zakresu elektroniki (mile widziane wykształcenie kierunkowe),

  • bardzo dobra znajomość budowy komputera PC,

  • znajomość systemów Microsoft Windows

  • umiejętność lutowania elementów przewlekanych,

  • doświadczenie w pracy z mikroskopem,

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i terminowość,

  • umiejętności manualne.

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym, nastawionym na rozwój zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,

  • komfortowe warunki pracy-dobra kawa, słodkie poniedziałki i firmowe lunche co tydzień,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • atrakcyjny pakiet benefitów.