OFERTA NR
55065
OFERTA DODANA: 2017-12-11
PRACODAWCA: Buro Happold Polska Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Młodszy/-a Asystent/-ka Projektanta instalacji elektrycznych

OPIS STANOWISKA:
Wymagania:

  • Absolwent/ka wydziału elektrycznego

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania instalacji elektrycznych niskiego napięcia oraz teletechnicznych w budynkach, mile widziane doświadczenie w tym obszarze,

  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD, Dialux oraz aplikacji biurowych MS Office; mile widziana znajomość programu Revit MEP

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć uczenia się

  • Komunikatywność

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych