OFERTA NR
55176
OFERTA DODANA: 2017-12-12
PRACODAWCA: HAYS Manufacturing
MIEJSCE PRACY: Opole / opolskie
Technik Utrzymania Ruchu
Technik Utrzymania Ruchu
Opole
NR REF.: 1099449

Firma z branży przemysłowej z siedzibą na terenie Skarbimierza poszukuje obecnie osoby na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

Do twoich przyszłych obowiązków będzie należało usuwanie awarii na liniach produkcyjnych, przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych oraz pracę warsztatowe. Jako Technik Utrzymania Ruchu będziesz odpowiedzialny również za pracę warsztatowe, przegląd, monitoring oraz prace serwisowe urządzeń na terenie całej fabryki (m.in. kotłownia, sprężarka).

Jeżeli posiadasz wykształcenie techniczne, umiejętność obsługi urządzeń oraz narzędzi warsztatowych oraz 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Wymagana jest również umiejętność czytania rysunku technicznego oraz doświadczenie w budowie, konserwacji i naprawie maszyn. Mile widziane są także uprawnienia SEP oraz doświadczenie w pracy z prądem.

Ze swojej strony Twoja przyszła firma oferuje pracę w dynamicznym środowisku branży produkcyjnej oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.. Poza podstawowym wynagrodzeniem zapewniony jest również system premiowy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Polska
https://www.infopraca.pl/praca/technik-utrzymania-ruchu/opole/14263680
Copyright 2009 Top Talent Group Łukasz Zalibowski
Start / Oferty pracy / Profil pracodawców / Rozwój zawodowy / O nas / Kontakt / Regulamin