OFERTA NR
55257
OFERTA DODANA: 2017-12-21
PRACODAWCA: HAYS Manufacturing
MIEJSCE PRACY: Białystok / mazowieckie
Doradca Techniczny - systemy grzewcze
Doradca Techniczny - systemy grzewcze
Białystok
NR REF.: 1094373


Twoja następna firma
Skandynawski producent instalacji grzewczych(pompy, kotły, podgrzewcze). Jedna z największych firm w regionie województwa podlaskiego.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie strategii sprzedaży grupy produktowej, inicjowanie rozwoju produktów. Product Manager na co dzień będzie współpracował z działem sprzedaży oraz klientami, prowadząc szkolenia oraz odpowiadając za kompleksowe doradztwo techniczne. Product Manager będzie odpowiedzialny za badanie rynku, przygotowywanie analiz i raportów. Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za dbanie o wizerunek produktów wśród klientów na terenie województwa podlaskiego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z min. 2-3 letnim doświadczeniem w pracy w branży instalacyjnej, sanitarno-grzewczej (instalacje, pompy, kotły i pokrewne). Poszukiwana osoba powinna posiadać znajomość rynku instalacyjnego oraz doświadczenie w doradztwie technicznym. Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem, np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, energetyka, ciepłownictwo. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana oraz chętna do rozwoju, posiadająca prawo jazdy kat. B. Wymagamy znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną pracę dla znanej i dużej firmy z produktami dobrej jakości, samodzielność w działaniu, szkolenia, wynagrodzenie składające się z części stałej i bonusu oraz narzędzia do pracy.b>
Polska
https://www.infopraca.pl/praca/doradca-techniczny-systemy-grzewcze/bialystok/14267024
Copyright 2009 Top Talent Group Łukasz Zalibowski
Start / Oferty pracy / Profil pracodawców / Rozwój zawodowy / O nas / Kontakt / Regulamin