OFERTA NR
55337
OFERTA DODANA: 2018-01-12
PRACODAWCA: Gi Group Sp z o.o.
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Montażysta elektronik

OPIS STANOWISKA:

Opis stanowiska:

  • Montaż układów elektronicznych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Umiejętność czytania schematów montażowych

  • Umiejętność lutowania

  • Zdolności manualne

  • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych i mechanicznych

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - zatrudnienie przez agencje pracy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań