OFERTA NR
55391
OFERTA DODANA: 2018-01-18
PRACODAWCA: Press Glass SA
MIEJSCE PRACY: Nowogard k. Szczecina / zachodniopomorskie
Elektromechanik Utrzymania Ruchu

OPIS STANOWISKA:

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie w kierunkach: elektromechanik, elektryk, energetyk lub pokrewne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • uprawnienia eksploatacyjne  SEP do 1 kV

  • zdolność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

WYMAGANIA:
TWOJE ZADANIA:

  • zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej parku maszynowego

  • realizację planów przeglądów konserwacji i remontów oraz współudział w ich aktualizacji

  • zgłaszanie i realizację pomysłów wspierających osiąganie optymalnych zużyć mediów, efektywności maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa pracy

OFERUJEMY:
Z NAMI ZYSKASZ:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • szkolenie przygotowujące do pracy w jednym z naszych oddziałów w Radomsku i/lub Tczewie

  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku