OFERTA NR
55440
OFERTA DODANA: 2018-01-19
PRACODAWCA: QUASAR ELECTRONICS
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Technik Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • kontrola jakości montażu SMT i przewlekanego

  • uruchamianie i testowanie sprawności urządzeń elektronicznych

  • diagnozowanie i naprawianie usterek w wadliwych urządzeniach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie elektroniczne,

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki (elementy bierne i półprzewodnikowe)

  • umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu elektroniki

  • rozumienie dokumentacji technicznej (schematy ideowe, rysunki techniczne..),

  • umiejętność pracy z przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory),

  • dobra umiejętność lutowania elementów SMD i THT,

  • dokładność i staranność oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 21 lat,

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze, godziny pracy 8-16,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie w dzielnicy Białołęka.