OFERTA NR
55476
OFERTA DODANA: 2018-01-19
PRACODAWCA: DTH Selection
MIEJSCE PRACY: Warszawa / mazowieckie
Doradca Techniczno-Handlowy

OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych poprzez kontakty z dystrybutorami oraz firmami instalacyjnymi.

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.

  • Doradztwo techniczne.

  • Dobór urządzeń oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych.

  • Systematyczne budowanie bazy klientów w powierzonym regionie.

  • Kontrola procesu realizacji zamówienia.

  • Raportowanie wyników.

  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych.

  • Wykształcenie wyższe, techniczne - kierunkowe (inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Systematyczność i samodzielność.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

  • Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy w branży.