OFERTA NR
55505
OFERTA DODANA: 2018-01-16
PRACODAWCA: Indykpol S.A.
MIEJSCE PRACY: Lublin / lubelskie
Automatyk

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie, m.in. za:

  • diagnostykę i naprawę układów sterowania opartych na sterownikach PLC;

  • projektowanie struktur i algorytmów sterowania w obszarze zautomatyzowanych systemów wytwórczych;

  • diagnostykę układów falownikowych, przetworników i czujników sensorycznych, ich programowanie;

  • organizowanie i nadzorowanie napraw oraz przeglądów prewencyjnych na wydziałach produkcyjnych i wydziałach wspierających (maszynownia chłodnicza, kotłownia, sprężarkowa powietrzna) z zakresu automatyki przemysłowej, energetyki i elektrycznych;

  • wdrożenie analizy przyczyn źródłowych i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonanych napraw.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • tytuł technika lub inżyniera o specjalności automatyk, elektryk, mechatronik, energetyk;

  • wiedza praktyczna z zakresu obsługi sterowników PLC (preferowany Schneider Electric);

  • wiedza praktyczna z zakresu obsługi układów mechanicznych, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki;

  • uprawnienia energetyczne Grupa I z zakresu Eksploatacji.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.