OFERTA NR
55634
OFERTA DODANA: 2018-01-12
PRACODAWCA: Elbląskie Przedsiębiorstwo Eneregtyki Cieplnej Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Elbląg / warmińsko-mazurskie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie nowych układów telemetrycznych oraz układów sterowania zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planach inwestycyjnych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej budowanych układów telemetrycznych i sterowania

  • Obsługa i nadzorowanie systemów telemetrycznych oraz układów sterowania

  • Usuwanie awarii oraz usterek w systemach telemetrycznych oraz układach sterowania oraz proponowanie akcji korygujących

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie, kierunek elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne

  • Znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej

  • Znajomość zagadnień dotyczących transmisji radiowej

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w przemysłowych układach sterowania

  • Umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno pomiarową

  • Uprawnienia energetyczne SEP „E” gr.I i gr.II  w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych oraz uprawnienia D gr.I  (mile widziane)

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość zagadnień automatyki w zakresie ciepłownictwa, procesów wytwarzania i dystrybucji ciepła

  • Umiejętność programowania sterowników PLC oraz tworzenia wizualizacji w programach typu SCADA

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania

  • Dobrej organizacji pracy

  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjności

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Ciekawą pracę

  • Szeroki program szkoleniowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na sukces