OFERTA NR
55636
OFERTA DODANA: 2018-01-19
PRACODAWCA: APS Energia S.A.
MIEJSCE PRACY: Stanisławów Pierwszy / mazowieckie
Elektryk / elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • montaż urządzeń elektroenergetycznych

  • uruchamianie i testowanie urządzeń elektroenergetycznych;

  • weryfikowanie dokumentacji produkcyjnej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenia średniego;

  • wiedzy z zakresu elektryki/elektroniki;

  • dokładności i komunikatywności;

  • motywacji do poznawania nowych technologii.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • praca w systemie jednozmianowy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dofinansowanie karty Mulisport;

  • dofinansowanie lektoratu języka angielskiego i/lub rosyjskiego;

  • transport pracowników ze stacji PKP Zielonka.