OFERTA NR
55648
OFERTA DODANA: 2018-02-12
PRACODAWCA: AquaRD Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Mikołów / śląskie
Główny Automatyk AKPiA

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki:

  • Wdrażanie układów automatyki, głównie dla branży wod-kan oraz układów AKPiA

  • Konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów;

  • Prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych

  • Analiza  dokumentacji technicznej, projektowej i kontraktowej

  • Dobór rozwiązań technicznych

  • Prowadzenie robót AKPiA oraz prac elektrycznych

  • Kontrola realizacji robót wynikających z umów

  • Nadzór nad terminowością powierzonych zadań i dokumentacją techniczną

  • Raportowanie pracy

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • Praktyczna znajomość układów, systemów sterowniczych i zasilających do 1 kV

  • Uprawnienia SEP kat. E do 1 kV

  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu automatyki, elektryki lub energetyki

  • Doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu prac realizacyjnych

  • Umiejętność czytania dokumentacji branży AKPiA i elektrycznej

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną