OFERTA NR
55661
OFERTA DODANA: 2018-01-17
PRACODAWCA: InterKadra Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Częstochowa / śląskie
Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Nr. ref: ELCSF/0118/CZES

Opis stanowiska:

  • serwis parku maszynowego, usuwanie awarii i niezgodności
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn
  • zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
  • nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu)
  • instalacja urządzeń elektrycznych
  • realizacja i rozliczanie zleceń interwencyjnych
  • rozliczanie części pobranych z magazynu
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagamy:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane powyżej 1kV
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze ( MAG, TIG, Gazowe)
  • mile widziana znajomość automatyki (sterowniki PLC)
  • mile widziane uprawnienia SEP gr 2 i 3

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużym zakładzie na terenie Częstochowy
  • zawsze stałą podstawę wynagrodzenia (stawka godzinowa) oraz premie
  • pracę w systemie 3- zmianowym
  • stabilną pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, na pełny etat
  • jasne warunki zatrudnienia
  • pakiet zdrowotny
  • premie od pierwszego miesiąca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pomocą portalu.

Polska