OFERTA NR
55683
OFERTA DODANA: 2018-02-13
PRACODAWCA: WIDEX Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Wrocław, ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis) / dolnośląskie
Młodszy Technik Serwisu

OPIS STANOWISKA:

Ilość wolnych wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • naprawa aparatów słuchowych, ich osprzętu oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie;

  • dobór potrzebnych części i działań, pozwalających skutecznie naprawić urządzenie;

  • lutowanie precyzyjne w technologii bezołowiowej.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką;

  • umiejętność lutowania – mile widziane;

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;

  • zdolności manualne;

  • dobry słuch;

  • umiejętność pracy w zespole;

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce;

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (okres próbny to kwoty pomiędzy 3100 brutto – 3500 brutto);

  • podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika;

  • dofinansowanie do posiłków;

  • ubezpieczenie na życie;

  • prywatą opiekę medyczną;

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego;

  • kartę multisport.