OFERTA NR
55777
OFERTA DODANA: 2018-01-22
PRACODAWCA: FBSerwis SA
MIEJSCE PRACY: Gdańsk / pomorskie
Dyspozytor Energetyk w Pogotowiu Energetycznym
OPIS STANOWISKA:
Na potrzeby Całodobowego Pogotowia Energetycznego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu. Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało:

• Koordynacja prac pogotowia energetycznego (zlecane zadań Pracownikom Pogotowia zgodnie z zapotrzebowaniem)
• Wykonywanie przełączeń na rozdzielni 15kV oraz 110kV
• Przyjmowanie zgłoszeń o awariach
• Prowadzenie dziennika ruchu
• Obserwowanie aparatury pomiarowej
• Praca w systemie zmianowym
WYMAGANIA:
• Aktualne uprawnienia SEP obejmujące poziom napięcia B40
• Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV
• Zdolność do pracy w porze nocnej oraz na wysokości powyżej 3 metrów
• Prawo jazdy kat B
• Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
• Komunikatywność, umiejętność współpracy
• Umiejętność zlecania i rozliczania zadań pracowników
OFERUJEMY:
Co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu:
• Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Ubezpieczenie grupowe Allianz oraz opieka medyczna w Medicover opłacone przez pracodawcę
• Dofinansowanie karty MultiSport dla chętnych osób
• Profesjonalne narzędzia pracy
• Współpracę z zespołem profesjonalistów w swojej branży
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: praca@fbserwis.pl