OFERTA NR
55778
OFERTA DODANA: 2018-01-22
PRACODAWCA: InterKadra Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Niepołomice / małopolskie
Operator Surowców Produkcyjnych Coca Cola

Aktualnie dla Naszego Klienta - firmy Coca Cola, poszukujemy osoby na stanowisko Operator Surowców Produkcyjnych.

Lokalizacja: Staniątki, koło Niepołomic

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja gospodarką magazynową surowców produkcyjnych,
  • Przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek surowców,
  • Przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej w magazynie surowców zgodnie z procedurami zakładowymi,
  • Odpowiadanie za przygotowanie bezpiecznego zapasu surowców produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną z APT Interkadra,
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3 100,00 zł brutto,
  • Premie miesięczne w wysokości do 15 % podstawy - zależne od spełnienia celów zespołowych,
  • Pracę w systemie zmianowym - równoważny system czasu pracy po 12 godzin - 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność jazdy na wózku widłowym potwierdzona zaświadczeniem,
  • Umiejętność pracy na komputerze (Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.

Polska