OFERTA NR
55796
OFERTA DODANA: 2018-02-12
PRACODAWCA: Ciech Soda Polska S.A.
MIEJSCE PRACY: Inowrocław / kujawsko-pomorskie
Główny Inżynier - Oddział EC

OPIS STANOWISKA:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca w systemie 1-zmianowym

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie energetyki

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem Microsoft Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Orientacja na rezultaty, otwartość na wyzwania, zaangażowanie, proaktywność

OFERUJEMY:
Twoje zadania:

  • Zarządzanie ruchem Instalacji EC

  • Identyfikacja procesów wymagających usprawnienia

  • Zarządzanie procesami ciągłego doskonalenia w zakresie wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz jego dystrybucji