OFERTA NR
55797
OFERTA DODANA: 2018-02-13
PRACODAWCA: Zepter International
MIEJSCE PRACY: Sochaczew / mazowieckie
Konstruktor Elektronik

OPIS STANOWISKA:

 Miejsce pracy: Sochaczew

WYMAGANIA:

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących układów elektronicznych.

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej i testowej dla projektowanych prototypów.

  • Udział w procesach testów i uruchamiania modułów elektronicznych.

  • Poszukiwanie dostawców dla nowych grup produktowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inż. Elektronik.

  • Znajomość programu do tworzenia PCB.

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych.

  • Mile widziana znajomość programu Auto CAD lub Solid Works.

  • Wskazana znajomość programowania microprocesorów.

  • Znajomość układów elektronicznych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:
Oferujemy

  • Zatrudnienia na umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie na zdrowie i życie, atrakcyjny pakiet medyczny.