OFERTA NR
55799
OFERTA DODANA: 2018-02-12
PRACODAWCA: CIECH Pianki Sp.z o.o.
MIEJSCE PRACY: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Specjalista R&D

OPIS STANOWISKA:

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

WYMAGANIA:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza z zakresu procesu syntezy elastycznych pianek poliuretanowych – dodatkowy atut

  • Dokładność w realizacji zadań oraz umiejętność poprawnego wyciągania wniosków

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość programu Excel

OFERUJEMY:
Twoje zadania:

  • Realizacja prac badawczych dotyczących badania i optymalizacji procesu produkcji pianki poliuretanowej elastycznej

  • Analiza zebranych danych i przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań

  • Wykonywanie analiz chemicznych

  • Prowadzenie obliczeń procesowych i chemicznych w ramach projektów

  • Współpraca z jednostkami badawczymi i uczelniami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych

  • Analiza otoczenia branżowego w zakresie nowych technologii i patentów