OFERTA NR
55989
OFERTA DODANA: 2018-02-13
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Przasnysz / mazowieckie
Inżynier Elektryk

OPIS STANOWISKA:
  • Proponowanie zmian w celu poprawy jakości i optymalizacji kosztowej produktu;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Projektowanie elementów Aparatury Elektroenergetycznej WN;
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych;

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość rysunku mechanicznego;
  • Umiejętność analizy oraz tworzenia dokumentacji technicznej, schematów etc.;
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu mechanicznym / konstrukcji 2D oraz 3D;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Wykształcenie wyższe – elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne;

OFERUJEMY:
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;