OFERTA NR
56030
OFERTA DODANA: 2018-02-15
PRACODAWCA: AquaRD Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Białystok / podlaskie
Młodszy instalator - automatyk

OPIS STANOWISKA:

  • instalowanie, uruchomienie produkowanych przez naszą firmę systemów,

  • montaż urządzeń i instalacji automatyki

  • konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i systemów,

  • prowadzenie prac rozruchowych i pomiarowych,

  • wykonywanie prac serwisowo-eksploatacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i harmonogramem,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek systemów automatyki,

  • przeprowadzanie konserwacji oraz napraw w zakresie elektryki, automatyki,

  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu powierzonych zadań,

  • kontakty z klientami w zakresie prowadzonych zadań/kontraktów,

  • wsparcie techniczno-technologiczne klientów (bezpośrednie, zdalne i telefoniczne),

  • stałe monitorowanie, rozszerzanie i pogłębianie wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi oraz pracownikami w zakresie niezbędnym do terminowego i prawidłowego wykonywania powierzonych zadań oraz prawidłowego przepływu informacji.

WYMAGANIA:
WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane o kierunku elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub kierunki pokrewne),

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office,

  • uprawnienia eksploatacyjne elektryczne SEP do 1kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • łatwość w nawiązaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • interesującą pracę zapewniającą rozwój umiejętności zawodowych,

  • dużą samodzielność w działaniu.

  • prywatną opiekę medyczną.