OFERTA NR
56179
OFERTA DODANA: 2018-02-12
PRACODAWCA: TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Zielonka k. Warszawy / mazowieckie
Technik energoelektronik (k/m)

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:

  • uruchomienie produkowanych urządzeń (zasilaczy)

  • deklowanie i wygrzewanie urządzeń

  • testowanie oraz kontrola (FQC)

  • tworzenie / budowa testerów do produkowanych urządzeń

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki / elektroniki

  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego oraz wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP do 1kV

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie 2 zmianowym

  • dodatkowe benefity: premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie, .

  • na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku