OFERTA NR
56208
OFERTA DODANA: 2018-02-13
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Zielonka k. Warszawy / mazowieckie
Technik energoelektronik

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:
  • testowanie oraz kontrola (FQC)
  • tworzenie / budowa testerów do produkowanych urządzeń
  • uruchomienie produkowanych urządzeń (zasilaczy)

WYMAGANIA:
Wymagania:
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego oraz wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki / elektroniki

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku
  • dodatkowe benefity: premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie, .