OFERTA NR
56612
OFERTA DODANA: 2018-04-03
PRACODAWCA: Planika Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Brzoza, Bydgoszcz, Toruń / kujawsko-pomorskie
Pracownik Działu Wdrożenia i rozwoju biokominków

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki:

  • testowanie podzespołów elektronicznych i mechanicznych;

  • praca w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie do produkcji nowoczesnych biokominków;

  • rozplanowywanie ułożenia okablowania i podzespołów elektrycznych;

  • montaż produktów modelowanych i testowanie nowych produktów;

  • poszukiwanie podzespołów elektrycznych i elektronicznych;

  • współpraca z programistą tworzącym oprogramowanie sterowników;

  • udział w projektowaniu sterowników.

WYMAGANIA:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne inżynierskie;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • mile widziane doświadczenie w elektronice i automatyce przemysłowej;

  • kreatywność, samodzielność, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina w realizacji powierzonych zadań;

  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o innowacyjnym profilu produkcyjnym w międzynarodowym środowisku;

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • pracę od pn.- pt. w godzinach 8.00-16.00;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w różnorodnych szkoleniach.