OFERTA NR
56644
OFERTA DODANA: 2018-04-03
PRACODAWCA: Budimex SA
MIEJSCE PRACY: Bogatynia / dolnośląskie
Specjalista ds. Jakości (znajomość jęz. angielskiego)

OPIS STANOWISKA:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analiza dokumentacji technicznej pod względem jakościowym oraz wykonawczym w zakresie wykonywanych prac,

  • przygotowywanie i aktualizowanie Planów Zapewnienia Jakości i Planów Kontroli i Badań,

  • opracowywanie i sprawdzanie procedur jakościowych i wynikających z systemu zarządzania jakością

  • analiza i ocena dokumentacji przedstawionej przez podwykonawców,

  • udział w odbiorach jakościowych wykonanych robót zgodnie z dokumentacja projektowa, normami, przepisami oraz wymaganiami kontraktu,

  • kontrola znakowania i identyfikacji materiałów, prefabrykatów oraz elementów konstrukcji zgodnie z wymaganiami systemu jakości,

  • kontrola usuwania niezgodności oraz wprowadzania działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących jakości prowadzonych prac,

  • opracowanie i uzgodnienie warunków technicznych i przeprowadzenia testów,

  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji jakościowej podwykonawców oraz archiwizację finalnej dokumentacji jakościowej.

WYMAGANIA:
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego w specjalności technologicznej / energetycznej,

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży technologicznej w energetyce lub przemyśle,

  • znajomości procesu inwestycyjnego budowy elektrowni lub instalacji przemysłowych,

  • umiejętności przygotowywania ofert, podejmowania negocjacji z dostawcami oraz prowadzenia korespondencji,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania,

  • znajomości pakietu Microsoft Office,

  • znajomości programu AUTO CAD,

  • znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY:
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • pakiet relokacyjny

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.