OFERTA NR
56657
OFERTA DODANA: 2018-04-03
PRACODAWCA: LeasingTeam Group
MIEJSCE PRACY: Dojazdów / małopolskie
Elektronik

OPIS STANOWISKA:

  • Zabezpieczenie sprawności niskoprądowych urządzeń automatyki przemysłowej od strony elektrycznej;

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów zgodnie z harmonogramem;

  • Współpraca z Zespołem Technicznym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Mile widziana znajomość falowników;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę;

  • Darmowe benefity: prywatna opieka medyczna, kartki na posiłki, zakładowy fundusz socjalny + dodatkowe pakiety: ubezpieczenie grupowe, karta multisport;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji + premie i dodatki zmianowe.