OFERTA NR
56887
OFERTA DODANA: 2018-04-16
PRACODAWCA: TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
MIEJSCE PRACY: woj. śląskie / śląskie
Tester oprogramowania sterowników

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testowanie urządzeń elektronicznych oraz dokonywanie odpowiednich pomiarów.

Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania,

  • dobrej organizacji pracy,

  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • dyspozycyjności.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • znajomość elementów elektronicznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność zdiagnozowania usterki,

  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • prawo jazdy kat „B”,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń,

  • atrakcyjne zarobki,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.