OFERTA NR
57014
OFERTA DODANA: 2018-04-15
PRACODAWCA: DGT Sp. z o. o.
MIEJSCE PRACY: Straszyn k. Gdańska / pomorskie
Inżynier elektronik

OPIS STANOWISKA:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: elektronika lub pokrewne,

  • Znajomość techniki cyfrowej i analogowej,

  • Umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania
    z dokumentacji technicznej,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność programowania w języku VHDL,

  • Znajomość programów wspomagających prace projektowe, np.: PCAD, Altium,

  • Znajomość układów programowalnych Altery,

  • Umiejętność projektowania obwodów PCB.

WYMAGANIA:
Zadania:

  • Projektowanie układów elektronicznych,

  • Planowanie i prowadzenie testów urządzeń prototypowych,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu.

OFERUJEMY:
Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w biurze R&D,

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,

  • Kontakt z najnowszymi technologiami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość udziału w realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim
    i międzynarodowym,

  • Karta MULTISPORT dla osób aktywnie spędzających czas.