OFERTA NR
57015
OFERTA DODANA: 2018-04-15
PRACODAWCA: Klient portalu Praca.pl
MIEJSCE PRACY: Straszyn k. Gdańska / pomorskie
Inżynier elektronik

OPIS STANOWISKA:
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: elektronika lub pokrewne,
  • Umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych,
  • Znajomość techniki cyfrowej i analogowej,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania
    z dokumentacji technicznej,
Dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność programowania w języku VHDL,
  • Znajomość programów wspomagających prace projektowe, np.: PCAD, Altium,

WYMAGANIA:
Zadania:
  • Projektowanie układów elektronicznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu.

OFERUJEMY:
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w biurze R&D,
  • Umowa o pracę,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,