OFERTA NR
57047
OFERTA DODANA: 2018-04-23
PRACODAWCA: HOLDUCT Sp. z o.o.
MIEJSCE PRACY: Mysłowice / śląskie
Inżynier Ofertowania / Kosztorysowania

OPIS STANOWISKA:

Branża: Szynoprzewody w energetyce (głównie Elektrownie, zakłady przemysłowe)

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe opracowanie ofert w oparciu o rozwiązania techniczne firmy na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta.

Twoje obowiązki:

  • Analiza specyfikacji i dokumentacji technicznej

  • Kontakt z działem technicznym Klienta w celu uzgodnienia najlepszych rozwiązań

  • Przygotowanie kalkulacji pod kątem optymalizacji kosztów

  • Przygotowanie oferty technicznej i budżetowej

  • Ewentualne wyjazdy na obiekty krajowe i zagraniczne

  • Analiza rynku pod kątem wdrożenia nowych produktów

WYMAGANIA:
Czego wymagamy:

  • Wykształcenia technicznego (elektryka, energetyka, elektrotechnika)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek niezbędny

  • Umiejętności czytania dokumentacji/rysunków technicznych (CAD)

  • Wiedzy technicznej, dobrej znajomości MS Office, umiejętności analitycznego myślenia

  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

Znajomość języka niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży technicznej

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

  • Przyjazną atmosferę pracy