OFERTA NR
57147
OFERTA DODANA: 2018-04-25
PRACODAWCA: DRUKARNIA PRASOWA S.A.
MIEJSCE PRACY: Łódź / łódzkie
Mechanik – konserwator maszyn

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń towarzyszących i pomocniczych

  • Bieżące naprawy i nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń towarzyszących i pomocniczych

  • Usuwanie usterek i skutków awarii

  • Wykonywanie prac ślusarskich, w tym przy użyciu elektronarzędzi

  • Regeneracja części zamiennych

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu mechanicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Uprawnienia spawalnicze – będą atutem

  • Samodzielność, motywacja, dyspozycyjność

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku

  • Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy